Home  »  Informatie  »  Lestijden

Lestijden Ridderkerk Bolnes

Pretoriusstraat 33 / telefoon 0180 - 410637 

 

 

Tijd

Groep

Leiding

Hulpleiding

MAANDAG

18.30 - 19.30 uur

kinderen 6-9 jaar

Naomi Vink

Joyce + Marjolein

 

19.30 - 20.30 uur

kinderen 10 jaar en ouder

Naomi Vink

Joyce + Marjolein

 

 

 

 

 

Lestijden Ridderkerk Drievliet

Sporthal Drievliet / telefoon 0180 - 434383

 

 

Tijd

Groep

Leiding

Hulpleiding

 WOENSDAG

 09.00 - 09.45 uur

 dames conditiegym

Bianca Klapwijk

 
 

 09.30 - 10.30 uur

 ouder & kind v.a. 1,5 jr.

Henny van Vliet

Janny + Sera

 

 09.30 - 11.30 uur

 ouder & kind v.a. 1,5 jr.

Henny van Vliet

Janny + Sera

Lestijden Ridderkerk Rijsoord

Linnenstraat 4 / telefoon 0180 - 432954

 

 

Tijd

Groep

Leiding

Hulpleiding

 MAANDAG

 17.15 - 18.15 uur

 kinderen 4 - 7 jaar

Deborah v.d. Pol

Margo + Ines

 

 18.15 - 19.15 uur

 kinderen 8 - 9 jaar

Deborah v.d. Pol

Margo + Ines

 

 19.15 - 20.15 uur

 kinderen 10 jaar en ouder

Deborah v.d. Pol

Margo + Ines

Lestijden Ridderkerk Slikkerveer

De Werf, Reijerweg 241 / 0180 - 495406   

 

 

Tijd

Groep

Leiding

Hulpleiding

MAANDAG´╗┐

17.30 - 19.00 uur     

meisjes selectie B

Chantal

Anouk de R, Anne-Ruth

 

17.30 - 20.00 uur

meisjes selectie A

Anouk Dries; Miranda

 Lisa
 

19.00 - 20.30 uur

meisjes selectie B

Chantal

Anouk de Ruiter

 

20.30 - 22.00 uur

heren recreanten

Aad Fioole

 
 

 

     
DINSDAG 16.30 - 17.30 uur

kleuters 4 - 5 jaar

Elisabeth/Liesbeth

Marjolein
 

17.30 - 18.30 uur

meisjes 6-7 jaar

Caroline Mom

Andra/Marjolein/Elisa
 

19.00 - 20.00 uur

meisjes 10-11 jaar

Naomi Vat

Anouk Dijkstra/Joyce
 

17.30 - 19.00 uur

meisjes C selectie

Margo

Naomi Vat
 

20.00 - 21.00 uur

dames conditiegym

Heleen  / Bianca

 
 

18.30 - 20.30 uur

Jongens Plus Danny Romy + Mike

WOENSDAG

16.15 - 18.15 uur

meisjes selectie A - onderbouw

Miranda / Caroline / Anouk Dries

Ferah
 

17.45 - 18.45 uur

meisjes 8-9 jaar

Evi

Joyce
 

18.15 - 20.30 uur

meisjes selectie A - bovenbouw

Anouk Dries/Lisa

 
 

18.45 - 19.45 uur

meisjes 8-9 jaar

Emina Visca

Evi
 

19.45 - 20.45 uur

meisjes 12 jr. e.o.

Emina

Maaike
 

20.45 - 22.00 uur

meisjes 16 plus

Lisa

Chantal
 

 

     

DONDERDAG     

16.30 - 18.00 uur

jong talenten

Liesbeth/Kim

Ferah

 

18.00 - 19.30 uur

meisjes selectie B

Linda Jongenotter/Chantal

Anouk de Ruiter

  18.00 - 19.00 uur

meisjes  7 - 9 jaar

Naomi Vat

Andra

 

19.00 - 20.00 uur

meisjes 8-11 jaar

Esther

Winnie

 

19.30 - 21.00 uur

meisjes selectie B

Linda Jongenotter/Chantal

Anouk de Ruiter

 

20.00 - 21.00 uur

meisjes 12 jr. e.o.

Esther

Lysanne

 

 

     

VRIJDAG

16.15 - 18.15 uur

meisjes selectie A - onderbouw

Miranda/Caroline Mom/Marcella

 

 

18.15 - 20.30 uur

meisjes selectie A - bovenbouw

Heleen Bervoets/Caroline Mom

 
 

18.00 - 19.00 uur

jongens 6-12 jaar recreanten

Danny

Romy,Mike, Nick

 

18.00 - 19.00 uur

jongens 6-12 jaar Danny

Romy,Mike, Nick

ZATERDAG

08.30 - 10.30 uur

meisjes selectie A
mini's + onderbouw

Liesbeth/Marcella/Deborah

Ferah