Home  »  Agenda  »  Wedstrijden

Wedstrijden

Geplande evenementen en/of activiteiten turnseizoen 2019

 

Wedstrijdkalender 2019

 

       

4/5-01-2019

 

Jokerwedstrijden in de Werf

       

12-01-2019

 

Districtswedstrijd I instap N3 in Amsterdam

       

19/20-01-2019

 

Districtswedstrijd II jeugd I N3 en junior 3e div. in Den Haag

       

26-01-2019

 

Souplesse Toestel Toernooi A-sel in Ambacht

 

   

02-02-2019

 

Districtswedstrijd II instap N3 in Hellevoetsluis 

       

09-02-2019

 

Turncompetitie I verplicht in Ridderkerk en keuze in Zwijndrecht

10-02-2019   Toestelfinales district 2e div. in Amsterdam (bij plaatsing)
     
16-02-2019   Districtswedstrijd II pupillen N3, jeugd I N4 en jeugd II 3e div. in Amsterdam

 

     

23-02-2019

 

Begin voorjaarsvakantie

03-03-2019

 

Einde voorjaarsvakantie

       

9/10-03-2019

 

Kwartfinale jeugd I N3 en junior 3e div. (bij plaatsing)

       

16-03-2019

 

Districtsfinale pupil I/II N3, jeugd I N4, jeugd II 3e div. (bij plaatsing)

17-03-2019

 

Toestelfinales pupil I/II N3, jeugd I N4, jeugd II 3e div. (bij plaatsing)

       

16/17-03-2019

 

Kwartfinale jeugd I N3 en junior 3e div. in Harlingen (bij plaatsing)

       

16-03-2019

 

Driekampen recreanten in Dordrecht

       

23/24-03-2019

 

Kwartfinale jeugd I N3 en junior 3e div. in Helmond (bij plaatsing)

       

30-03-2019

 

Turncompetitie II verplicht in Ridderkerk en keuze in Zwijndrecht

       
6/7-04-2019   Halve finale pupil I t/m junior in Leusden (bij plaatsing)
     
13/14-04-2019   Halve finale pupil I t/m junior in Rotterdam (bij plaatsing)
     
19-04-2019   Begin meivakantie
05-05-2019   Einde meivakantie
     
11/12-05-2019   Halve finale pupil I t/m junior in Varsseveld (bij plaatsing)
     
18/19-05-2019   Bondsfinales 3e div. in Vianen (bij plaatsing)
     
25/26-05-2019   Bondsfinales 2e div. in Duiven (bij plaatsing)
     
08-06-2019   Finale Rayon Turn Toernooi (bij plaatsing)
     
15-06-2019   Finale turncompetitie verplicht in Ridderkerk en keuze in Zwijndrecht

 

   

 

22/23-06-2019   NK AHoy in Rotterdam
     
29-06-2019   Onderlinge wedstrijden recreanten in Ridderkerk 
29-06-2019   Districtsfinale instap N3 (bij plaatsing)
     
5/6-07-2019   Individuele Rayonkampioenschappen selecties in Ambacht
     
12 t/m 14 juli 2019   Kamp OKK
     
19 juli tot 1 september 2019   Zomervakantie