Home  »  Nieuws  »  Cindy van der staaij verrast via vriendenfonds

Nieuws

Cindy van der Staaij verrast via Vriendenfonds

29-01-2017
Cindy van der Staaij verrast via Vriendenfonds


Laatst kon onze vereniging onze medewerkster ledenadministratie Cindy van der Staaij verrassen met een cheque van het Vriendenfonds van de VriendenLoterij: een weekje vakantie met haar gezin. Cindy kreeg deze cheque overhandigd door voorzitter Bianca Klapwijk en secretaresse Gina Mom voor het vele vrijwilligerswerk wat Cindy doet voor de ledenadministratie van OKK. De vereniging heeft zo ‘n 500 leden, dus het is een aardige klus, die ze klaart naast haar werk en studie!

OKK mocht een beroep doen op het Vriendenfonds van de Vriendenloterij omdat meerdere mensen OKK hebben gekoppeld als het goede doel. Niet alleen gaat dan de helft van hun inleg naar de vereniging, maar OKK mag dan ook tweemaal per jaar een aanvraag doen bij het Vriendenfonds. Niet altijd wordt zo ’n aanvraag gehonoreerd, maar het was nu al weer voor de zesde maal dat OKK op deze manier iemand kon verrassen.

 

 

« terug