Home  »  Nieuws  »  Heleen bervoets verrast door vriendenloterij

Nieuws

Heleen Bervoets verrast door Vriendenloterij

07-03-2018
Heleen Bervoets verrast door Vriendenloterij
Een cheque voor een vakantie met haar zoon

Op de laatst gehouden competitiewedstrijd kon het bestuur van onze vereniging Heleen Bervoets verrassen met een cheque voor een vakantie samen met haar zoon namens het Vriendenfonds van de VriendenLoterij. Heleen kreeg deze cheque overhandigd door voorzitter Bianca Klapwijk en secretaresse Gina Mom wegens haar verdiensten voor de vereniging. Niet alleen heeft ze jarenlang lesgegeven aan de A-selectie van de vereniging waar ze verantwoordelijk was voor de choreografie van balk en vrije oefening, maar ze geeft ook nu nog conditiegym aan een damesgroep van OKK. Ze heeft ook jarenlang deel uitgemaakt van het bestuur en de technische commissie. Uit hoofde daarvan heeft ze vele malen de jaarlijkse uitvoering mede vormgegeven. Daarnaast is ze ook al menig jaar jurylid en jureert ze zowel lokaal, als regionaal en landelijk. Dat laatste is misschien wel haar grootste verdienste voor de club, want zonder juryleden is het niet mogelijk om deel te nemen aan wedstrijden. Daarom vond het bestuur het fijn haar via het Vriendenfonds te kunnen belonen.

OKK mocht een beroep doen op het Vriendenfonds van de Vriendenloterij omdat meerdere mensen OKK hebben gekoppeld als het goede doel. Niet alleen gaat dan de helft van hun inleg naar de vereniging, maar OKK mag dan ook tweemaal per jaar een aanvraag doen bij het Vriendenfonds. Niet altijd wordt zo ’n aanvraag gehonoreerd, maar het was nu al weer voor de zevende maal dat OKK op deze manier iemand kon verrassen.


« terug