Home  »  Nieuws  »  Keuzeteam aan kop na 2e wedstrijd competitie

Nieuws

Keuzeteam aan kop na 2e wedstrijd competitie

29-03-2015
Keuzeteam aan kop na 2e wedstrijd competitie
Vrijdagavond en zaterdag was het tweede competitietoernooi van het rayon Dordrecht. Onze vereniging organiseerde net als de vorige keer beide wedstrijden. Vrijdagavond was het de beurt aan de beide teams in de keuze-oefenstof.

 

 Team 1 bestond uit Elisa van Halem, Marjolein Hamelink, Ferah Dur en Esmee Vogelezang. Zij verdedigden de 3e plaats die ze in wedstrijd 1 behaalden. Team 2 met Caroline Mom, Kim van Vliet, Marleen Lodder en Cato Steehouwer werd de eerste wedstrijd 1e en was vast van plan deze plek vast te houden.

Er werd begonnen bij brug waar de beste scores werden neergezet in team 2 door Marleen Lodder en Cato Steehouwer met 10.800. In team 1 was Esmee Vogelezang het best met 9.800, gevolgd door Elisa van Halem met 9.45. Met 32.05 won OKK-2 dit onderdeel.

Daarna was de balk aan de beurt. Hier wisten alleen Esmee Vogelezang (10.30), Cato Steehouwer (11.10) en Caroline Mom (11.20) op de balk te blijven. De rest moest er één, of zelfs twee- of driemaal vanaf. Geen goed optreden als team dus en dus zullen de turnsters de komende tijd wat meer op dit onderdeel moeten oefenen. Iets wat goed hielp in het verleden, was een wekelijkse stand van (niet) vallen bijhouden. Misschien deze methode maar weer eens uit de kast halen. Team 2 eindigde op dit toestel gelijk met O&O-3 met 31.700.

Het was dus zaak de twee resterende onderdelen wel goed te turnen. Bij vloer zette zich dat goed in. De beste twee scores bij vloer waren van Ferah Dur (11.40) en Elisa van Halem (11.20). In team 2 was de beste score voor Caroline Mom (12,40) met Marleen Lodder als tweede (11.70). Toch wist O&O-3 hier de meeste punten te verdienen met 35,900. Team 2 van OKK zette hier 35.40 tegenover en team 1 deed het met 33.75 ook prima.

Het laatste onderdeel, sprong, is traditioneel een sterk onderdeel van OKK. Ook hier scoorde Caroline Mom met een tsukahara gehoekt het hoogst (12.50). Kim van Vliet die deze avond niet zo goed was begonnen eindigde wel uitstekend met twee tsukahara ‘s , die met 11.95 werden beloond.  Bij team 1 waren de beste sprongen van Marjolein Hamelink (10.90) en Elisa van Halem (10,60). Toch was O&O-3 hier net wat beter.

Uiteindelijk wist OKK-2 toch de winst te pakken met een score 134,800, door op brug O&O-3 op afstand te zetten. O&O-3 werd tweede met  Team 1 werd 5e deze keer, maar staat nog gedeeld derde 132,675.
In de laatste wedstrijd zou OKK-2 nog mogen verliezen van O&O-3 en toch de winst kunnen pakken bij een tweede plek. Daar werken we natuurlijk niet naartoe. We gaan toch proberen ook de laatste wedstrijd in de wacht te slepen. Voor team 1 is de 3e plek de hoogst haalbare, maar of dit zal lukken is een vraag waar we eind mei antwoord op krijgen.


« terug