Home  »  Nieuws  »  Okk start buitenlessen op maandag 25 mei

Nieuws

OKK start buitenlessen op maandag 25 mei

24-05-2020
Vanaf maandag 25 mei start OKK met gymlessen buiten. We vinden het belangrijk dat we weer activiteiten met onze leden kunnen ondernemen, hoewel het aanbod anders en beperkter zal zijn. De lessen worden gegeven op de schoolpleinen bij de accommodaties in Bolnes, Slikerveer en Rijsoord. In het rooster staat het aanbod van de lessen. Voor enkele groepen is er nog geen aanbod, hierover zijn de ouders of leden apart geïnformeerd.

Alle overige informatie en de maatregelen m.b.t. het voorkomen van besmetting met het Coronavirus zijn naar de leden/ouders gemaild. De binnenaccommodaties zelf mogen niet worden gebruikt. Ook niet voor het wassen van handen of toiletgebruik.


« terug