Home  »  Nieuws  »  Spaaractie voor okk bij jumbo ridderkerk

Nieuws

Spaaractie voor OKK bij Jumbo Ridderkerk

08-02-2017
Spaaractie voor OKK bij Jumbo Ridderkerk


Vanaf woensdag 8 februari t/m dinsdag 14 maart kunt U bij JUMBO Supermarkten gaan sparen voor onze vereniging. Bij elke besteding van 10 Euro ontvangt U een sportpunt. Deze sportpunten kunt U toekennen aan een sportvereniging naar keuze - we willen U natuurlijk vragen de punten aan OKK Ridderkerk toe te kennen. Van de punten die we ophalen kunnen we materiaal voor de vereniging aanschaffen.

 

Op de website https://www.jumbosparenvoorjesportvereniging.nl/tv-okk-ridderkerk/ kunt U de sportpunten direct aan onze vereniging toekennen. 

 

Lukt dit niet, dan kunt U kunt de gespaarde punten ook inleveren bij de leiding of bestuursleden. Bij voorbaat dank voor het meesparen voor onze vereniging!


« terug