Home  »  Nieuws  »  Stem op clubheld gina en win geld voor okk

Nieuws

Stem op clubheld Gina en win geld voor OKK

07-04-2015
Stem op clubheld Gina en win geld voor OKK
Iemand heeft via facebook Gina Mom genomineerd voor de AD Clubhelden verkiezing. Stem voor OKK op onze clubheld/vrijwilliger Gina Mom! 25.000 euro voor de vereniging van de winnende clubheld! Stemmen kan tot 26 apr...il 2015!
https://www.adclubheld.nl/selecteer/dv/gina

Al lid vanaf 1964 en bestuurslid (secretaresse) vanaf 1999. OKK is een tweede thuis voor Gina! Zij heeft een hart voor de sport en een hart voor de vereniging! Waar een activiteit is, is Gina te vinden, zoals wedstrijden A-selectie, wedstrijden recreanten (driekampen en onderlinge wedstrijd), filmavond, kamp (moederfiguur en kok) en uitvoering! En daarnaast zijn er nog zoveel andere dingen waarvoor zij zich 100% voor inzet, die niet altijd direct voor de buitenwereld zichtbaar zijn. Stem op Gina, stem op OKK!!!


« terug