Home  »  Nieuws  »  Uitslagen jokerwedstrijd verplichte oefenstof

Nieuws

Uitslagen jokerwedstrijd verplichte oefenstof

06-01-2018
Uitslagen jokerwedstrijd verplichte oefenstof
Zaterdag 6 januari 2018 moesten de meisjes van de onderbouw van de A-, B- & C-selectie op voor de jaarlijks geplande jokerwedstrijd.

De jokerwedstrijd is bedoeld als een mooie graadmeter voor trainers en meisjes om te kijken hoe de oefeningen gaan en waar nog aandacht aan besteed moet worden om zo goed mogelijk voorbereid op de komende wedstrijden te zijn.

Iedereen had er veel zin in, sommige meisjes waren zenuwachtig en de allerjongste meisjes vonden het reuze spannend maar er heerste een gezellige, goede sfeer. 
 
De meiden van de A-, B-& C-selectie waren in 6 teams ingedeeld, gemixt. Elk team bestaat 5 a 6 meisjes en de beste 4 oefeningen tellen voor Teamkampioen 2018 te worden. Elk team kon per meisje een joker inzetten die verdubbeling van het behaalde cijfer opleverde. 
Na een spannende wedstrijd bleek Team 4 het team met de hoogste teamscore te zijn en dus teamkampioen 2018!

 

1e plaats - team 4: 225,450

Lisa van der Stoep, Rhode Gorter, Tessa Troost, Mirte Apon, Sanne Kranendonk

 

2e plaats - team 2: 224,750

Chelsea Bruijn, Basma Kamsi, Jill Hagendoorn, Benthe Langeler, Sanne van der Keur

 

3e plaats - team 6: 223,450

Neelysha de Kok, Steffie Kooke, Lois Schot, Jasmijn van Noort, Nikki Klootwijk, Nienke Baert

 

4e plaats - team 1: 218,800

Jessica Verschoor, Sofie Li, Dianne Weerheim, Naliny da Costa Gomez, Soraya Vrolijk, Nika Heemskerk

 

5e plaats - team 3: 216,200

Danique de Gelder, Lana Kunjadin, Eva van Oost, Yasmin Freire Dekker, Indy Pangan, Robrina Eleonora

 

6e plaats - team 5: 210,750

Jenna van der Horst, Norah Poldervaart, Marjoke Bos, Gigi Sno, Anna van Oost

 

Ook per toestel was er een 1e en 2e prijs te winnen en de winnaars mogen zich dan een jaar lang toestelkampioen noemen.
 
Sprong: Toestelkampioen Jasmijn van Noort (A-selectie), 2e Indy Pangan(A-selectie).

 

Brug: Toestelkampioen Benthe Langeler (B-selectie), 2e Nika Heemskerk (B-selectie)

 

Balk: Jesscia Verschoor (A-selectie)

 

Vloer: Lisa van der Stoep (A-selectie), 2e Nienke Baert (C-selectie)


« terug