Home  »  Nieuws  »  Uitslagen onderlinge wedstrijden wedstrijd 1 (08.30 10.00 uur)

Nieuws

Uitslagen onderlinge wedstrijden - wedstrijd 1 (08.30-10.00 uur)

22-06-2015
Zaterdag 20 juni vonden de onderlinge wedstrijden plaats in De Werf te Slikkerveer.

Wedstrijd  1 08.30 - 10.00 uur                
                     
Categorie niveau Leiding Naam nr sprong brug balk mat TOTAAL PLAATS
meisjes 12 jaar e.o.  3 Deborah Lydia Verwey 1 7,60 6,60 7,35 7,75 29,30 2
meisjes 12 jaar e.o.  3 Deborah Emma van Loon 2 7,30 6,30 7,10 7,40 28,10 3
meisjes 12 jaar e.o.  3 Deborah Daniëlle Schoenmaker 3         0,00 5
meisjes 12 jaar e.o.  3 Esther Pascalle Keekstra 4 6,50 6,80 6,75 7,00 27,05 4
meisjes 12 jaar e.o.  3 Deborah Esther Brugmans 5 7,50 7,75 6,50 8,20 29,95 1
                     
Categorie niveau Leiding Naam nr sprong brug balk mat TOTAAL PLAATS
meisjes 12 jaar e.o.  2 Deborah Daphne Meulmeester 6 6,50 7,50 7,10 8,90 30,00 5
meisjes 12 jaar e.o.  2 Deborah Elena van den Heuvel 7 7,60 8,70 7,00 8,20 31,50 2
meisjes 12 jaar e.o.  2 Deborah Cheyenne Lehmann 8 7,60 8,65 7,45 8,10 31,80 1
meisjes 12 jaar e.o.  2 Esther Britt Koedood 9 6,90 8,25 6,30 8,60 30,05 4
meisjes 12 jaar e.o.  2 Esther Isabelle Wols 10 8,10 7,70 7,10 8,40 31,30 3
                     
Categorie niveau Leiding Naam nr sprong brug balk mat TOTAAL PLAATS
meisjes 12 jaar e.o.  1 Deborah Christine van der Velde 11 7,90 8,60 8,25 8,60 33,35 3
meisjes 12 jaar e.o.  1 Deborah Marije van den Bosch 12 8,10 8,20 8,20 8,95 33,45 2
meisjes 12 jaar e.o.  1 Deborah Chimène Polak 13 7,70 7,50 6,15 8,65 30,00 5
meisjes 12 jaar e.o.  1 Deborah Saskia Alderliesten 14         0,00 6
meisjes 12 jaar e.o.  1 Deborah Joyce Robbe 15 8,15 8,60 8,60 8,95 34,30 1
meisjes 12 jaar e.o.  1 Deborah Marjolein Hovestad 16 8,30 7,90 8,00 8,90 33,10 4
                     
Categorie niveau Leiding Naam nr sprong brug rek mat TOTAAL PLAATS
Jongens  16 Yannick Ferry Boumans 17 6,50 6,50 9,00 8,30 30,30 6
Jongens  16 Yannick Thijs jansen 18 7,00 7,00 9,40 8,30 31,70 4
Jongens  15 Yannick Mika Thape 19 6,80 7,80 8,70 8,20 31,50 5
Jongens  15 Yannick Brian Vonk 20 8,30 8,20 9,20 7,80 33,50 3
Jongens  15 Yannick Thijs van der Pol 21 9,00 8,60 9,30 8,30 35,20 1
Jongens  15 Yannick Samuel Meijer 22 7,80 8,80 9,30 8,70 34,60 2
                     
Categorie niveau Leiding Naam nr sprong brug rek mat TOTAAL PLAATS
Jongens  14 Yannick Jesse van Bemmelen 23 7,00 7,20 8,80 7,90 30,90 3
Jongens  14 Yannick Milan van Esveld 24 8,50 8,30 8,70 8,10 33,60 1
Jongens  14 Yannick Thor Boots 25 7,50 7,60 8,60 8,30 32,00 2
                     
Categorie niveau Leiding Naam nr sprong brug rek mat TOTAAL PLAATS
Jongens Plusgroep 10 Rianne Tom Wisse 26 8,60 9,00 9,00 8,40 35,00 6
Jongens Plusgroep 10 Rianne Nathan van der Velde 27 7,00 6,80 8,70 8,00 30,50 14
Jongens Plusgroep 10 Rianne Sem Boomgaards 28 8,10 7,80 9,10 8,80 33,80 9
Jongens Plusgroep 10 Rianne Jip Wernke 29 8,30 7,20 9,00 8,90 33,40 12
Jongens Plusgroep 10 Rianne Joe Albregts 30 9,00 8,80 9,00 9,30 36,10 1
Jongens Plusgroep 10 Rianne Mike Nieuwpoort 31 8,00 8,00 8,70 9,00 33,70 10
Jongens Plusgroep 10 Rianne Niels ver A 32 8,90 8,60 9,20 9,00 35,70 3
Jongens Plusgroep 10 Rianne Noah Kijkuit 33 8,20 8,10 9,40 8,80 34,50 7
Jongens Plusgroep 10 Rianne Thijs Booi 34 7,80 8,00 9,00 8,90 33,70 10
Jongens Plusgroep 10 Rianne Tino Mestrovic 35 8,50 8,80 9,50 9,00 35,80 2
Jongens Plusgroep 10 Rianne Tom Tamerius 36 8,90 8,20 9,00 9,30 35,40 5
Jongens Plusgroep 10 Rianne Jasper Meeusen 37 8,40 7,70 8,80 8,90 33,80 8
Jongens Plusgroep 10 Rianne Valentijn Kijkuit 38 7,30 7,90 8,80 8,80 32,80 13
Jongens Plusgroep 10 Rianne Yoran Bassant 39 8,90 8,80 8,80 9,00 35,50 4

 


« terug