Home  »  Informatie  »  Lestijden

Lestijden Ridderkerk Bolnes

Scheldeplein 2, 2987 EL Ridderkerk-Bolnes

 

 

Tijd

Groep

Leiding

Hulpleiding

MAANDAG

17.30 - 18.30 uur

kinderen 6-9 jaar

Joyce Robbe

Sterre van Helden

 

18.30 - 19.30 uur

kinderen 10 jaar en ouder

Joyce Robbe

Sterre van Helden

VRIJDAG

 17.30 - 19.00 uur

 C-selectie

Margo

Naomi Vat + Anouk Dijkstra

Lestijden Ridderkerk Drievliet

Sporthal Drievliet, Vlietplein 137, Ridderkerk Drievliet

 

 

Tijd

Groep

Leiding

Hulpleiding

 WOENSDAG

 09.00 - 09.45 uur

 dames conditiegym

Bianca Klapwijk

 
 

 09.30 - 10.30 uur

 ouder & kind v.a. 1,5 jr.

Elisabeth Bontenbal

 Corrine en Sera

 

 

 

 

 

Lestijden Ridderkerk Rijsoord

Linnenstraat 4 , Ridderkerk Rijsoord

 

 

Tijd

Groep

Leiding

Hulpleiding

 MAANDAG

 17.15 - 18.15 uur

 kinderen 4 - 7 jaar

Deborah v.d. Pol

Ines en Nastasja

 

 18.15 - 19.15 uur

 kinderen 8 - 9 jaar

Deborah v.d. Pol

Ines en Nastasja

 

 19.15 - 20.15 uur

 kinderen 10 jaar en ouder

Deborah v.d. Pol

Ines

Lestijden Ridderkerk Slikkerveer

De Werf, Reijerweg 241 , Slikkerveer   

 

 

Tijd

Groep

Leiding

Hulpleiding

MAANDAG´╗┐

17.30 - 19.00 uur     

meisjes selectie B

Chantal

Anouk de R, Evi Ilmer

 

17.30 - 20.00 uur

meisjes selectie A

Anouk Dries; Miranda

 Lisa
 

19.00 - 20.30 uur

meisjes selectie B

Chantal

Anouk de Ruiter

 

20.30 - 22.00 uur

dames/heren recreanten volleybal

Aad Fioole

 
 

 

     
DINSDAG 16.30 - 17.30 uur

kinderen uit groep1,2 en 3.

Kirsten Vervest

Marjolein en Elisa
 

17.30 - 18.30 uur

meisjes 6-7 jaar

Andra van der Voorde

Marjolein/Elisa/Rosalyn
 

19.00 - 20.00 uur

meisjes 10-11 jaar

Naomi Vat

Anouk Dijkstra/Joyce
 

17.30 - 19.00 uur

meisjes C selectie

Margo

Naomi Vat/Evi Ilmer
 

20.15 - 21.15 uur

dames conditiegym

Heleen  / Bianca

 
 

18.30 - 20.30 uur

Jongens Plus Danny Mike + Jasper

WOENSDAG

16.15 - 18.15 uur

meisjes selectie A - onderbouw

Miranda / Kim/Caroline

Ferah
 

17.45 - 18.45 uur

meisjes 8-9 jaar

Evi

Joyce en Kate
 

18.15 - 20.30 uur

meisjes selectie A - bovenbouw

Anouk Dries/Lisa

 
 

18.45 - 19.45 uur

meisjes 10-11

Anne-Ruth

Kate
 

19.45 - 20.45 uur

meisjes 12 jr. e.o.

Anouk Dijkstra

Debora K.
 

20.45 - 22.00 uur

meisjes 16 plus

Debora Kerremans

 Margo Molendijk
 

 

     

DONDERDAG     

16.30 - 18.00 uur

jong talenten

Liesbeth

Ferah en Debora

 

18.00 - 19.30 uur

meisjes selectie B

Linda Jongenotter/Chantal

Anouk de Ruiter/Anne-Ruth

  18.00 - 19.00 uur

meisjes  7 - 9 jaar

Naomi Vat

Andra/Rosalyn

 

19.00 - 20.00 uur

meisjes 10-11 jaar

Joyce Robbe

Julia Baan

 

19.30 - 21.00 uur

meisjes selectie B

Linda Jongenotter/Chantal

Anouk de Ruiter

 

 

 

 

 

 

 

     

VRIJDAG

16.15 - 18.15 uur

meisjes selectie A - onderbouw

Miranda/Caroline /Marcella

 Elisa

 

18.15 - 20.30 uur

meisjes selectie A - bovenbouw

Caroline/Miranda

 Ferah
 

18.30 - 19.30 uur

jongens 6-12 jaar recreanten

Danny

Romy,Mike, Nick

 

19.30 - 20.30 uur

jongens 6-12 jaar Danny

Romy,Mike, Nick

ZATERDAG

08.30 - 10.30 uur

meisjes selectie A
mini's + onderbouw

Liesbeth/Marcella/Deborah

Ferah